SatılıkDükkan & Mağaza

DEVLET HASTANESİ KARŞISI ANA CADDE ÜZERİNDE SATILIK İŞ YERİ

🔥Acil

Fiyat

₺2.450.000

₺98.000 / m²

Kayseri / Kocasinan
İlan No: 386988478
DEVLET HASTANESİ KARŞISI ANA CADDE ÜZERİNDE SATILIK İŞ YERİ
1 / 11

Açıklama

Şehrin merkezi konumunda, Devlet Hastanesi karşısında ve ana cadde üzerinde yer alan 25 m² iş yerimiz satılıktır.

İçerisinde hazır kiracısı bulunan iş yeri, aylık 10.000 TL kira geliri ile yatırım amaçlı değerlendirilebilecek avantajlı bir fırsattır.

Merkezi konumu, cadde üzeri görünürlüğü ve düzenli kira getirisi sayesinde uzun vadeli yatırım düşünenler için ideal bir seçenektir.

Detaylı bilgi ve yerinde görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

📏

Net Alan

25

Kocasinan, Kayseri

📍 Konum bilgisi yaklaşık olarak gösterilmektedir.

Nihat DADALOĞLU

Nihat DADALOĞLU

Gayrimenkul Danışmanı

0553 444 38 38
nihat@sarayemlak.com.tr

İlanı Paylaş

💡 Mobilde tıklayınca uygulama otomatik açılır!

Bu İlan Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Formu doldurun, size en kısa sürede ulaşalım.

Takasa Bekleriz - Saray Emlak

🏦 Banka Kredisi Desteği

Bu daireyi banka kredisi ile almak isterseniz, kredi uzmanlarımız ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

En Uygun Faiz Oranı

Bankalarla anlaşmalı

Hızlı Onay

24 saat içinde sonuç

Evrak Desteği

Tüm işlemlerinizde yanınızdayız

Ücretsiz Danışmanlık

Hiçbir ücret yok

Kredi Desteği Almak İçin Arayın